Notice: Undefined index: en-gb in /home/xuhdltro/domains/rv-coffee.com/rv_storage/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 110 Блог, інтернет-магазин зернової кави rv-coffee.com
+38 050 045 6845

Блог


Зернова кава - 45 порад з приготування кави
Зернова кава - 45 порад з приготування кави

Невеликі і прості зміни, які ви вносите в процес приготування кави, надають неймовірний вплив на вашу чашку кави. Ми склали список з 45 різних порад, які ви можете спробувати. Ми згрупували їх як для новачків, для ентузіастів і для експертів. Новачок 1. Купуйте каву свіжого обсмажування. Це,..

Кавові зерна різних типів: арабіка, робуста та ліберіка
Кавові зерна різних типів: арабіка, робуста та ліберіка

Без сумніву, ви замислювалися над тим, чому у вашому місцевому магазині так багато різноманітних кавових зерен. Тут ми детально розглянемо різні типи, щоб ви могли насолодитися кавою, яка смакує найкраще. Існує три типи кавових зерен, які використовуються для виробництва товарної кави. Назви цих к..

Що таке сироп Каскара? Все, що Вам потрібно знати
Що таке сироп Каскара? Все, що Вам потрібно знати

В останні роки Каскара швидко набирає популярність, її все частіше можна побачити в меню кав'ярень по всьому світу. Сироп Каскара користується особливим попитом в Starbucks. Але що таке сироп каскара? Сироп Каскара - це суміш завареної Каскара та тростинного цукру, з яких виходить солодкий і в'язк..

Розчинна кава проти меленої кави: що дешевше?
Розчинна кава проти меленої кави: що дешевше?

Близько 34 відсотків жителів планети потребляють розчинну каву, а не мелену. Але що виходить дешевше, розчинна чи мелена? Розчинна кава значно дешевша, ніж мелена. Середня ціна чашки розчинної кави становить 0,07 долара, тоді як середня ціна чашки меленої кави - 0,37 долара. Вартість приготуванн..

Який у кави смак? Гарна проти поганого
Який у кави смак? Гарна проти поганого

Багато хто любить аромат кави, але терпіти не можуть його гіркий смак. Ми розглянемо, чому ваша кава така погана на смак і як зробити його смачніше. Хороша кава - ароматна з балансом солодощі та кислотності. Смак і аромат варіюються від шоколадно-горіхових до фруктових і квіткових нот. Хороша кава..

Що таке Колумбійська кава?
Що таке Колумбійська кава?

Безсумнівно, ви бачили «100% колумбійська кава» на етикетках кавових пакетів в супермаркеті. Колумбійська кава стоїть в свідомості споживачів кави як щось особливе. Але чому? Що таке колумбійська кава? Колумбійська кава - це кава, яку вирощують в Колумбії. Колумбійська кава, як правило, пропонуєть..

Дальгона-кава - напій, який підкорив соц. мережі
Дальгона-кава - напій, який підкорив соц. мережі

Корейська збита не-зовсім-кава, яку можна приготувати вдома, та яка є особливо популярна під час карантину. Цей напій легко готується і виглядає так, як ніби ви замовили його в кав'ярні. Однак прославилася дальгона не за рахунок смаку - до кави він має опосередковане відношення. Поглянемо на істор..

Заварюємо каву в чашці
Заварюємо каву в чашці

Заварювання кави в чашці - це спосіб приготування, при якому кава контактує з водою протягом усього процесу заварювання. Напій виходить з щільним тілом завдяки відсутності додаткової фільтрації та більшій кількості розчинених у воді дрібних частинок. Приготувати каву в чашці дуже легко і для цього..

Як фермери і обжарщікі змінюють смак кави
Як фермери і обжарщікі змінюють смак кави

Є декілька способів змінити смак зернової кави У світі користується попитом кава з яскравим і незвичайним смаком. У смаку таких кавових напоїв можна знайти кавун, солодкий баттерскотч, гібіскус, ананас і інші цікаві дескриптори. Іноді яскравий смак - це результат роботи фермера з різновидами сортів..

Як кава впливає на наш організм
Як кава впливає на наш організм

Навколо кави за багатовікову історію склалося сотні легенд і велося безліченна кількість суперечок. Однак вчені по всьому світу активно вивчають цей складний продукт, поступово відкриваючи його справжні властивості для людини. Розбіремося в основних стереотипах, які до сих пір міцно асоціюються з чо..

Кава з цукром чи без?
Кава з цукром чи без?

Ми так звикли пити каву з цукром, що часом дивуємося, коли не бачимо цукорницю на столику або стіків поруч з чашкою. Однако в деяких кав'ярнях бариста прибирають цукор і запевняють, що без нього кава буде досить смачна і навіть солодка. Чи потрібно додавати до кави цукор? Одні кажуть, що цукор тільк..

Що таке «кислинка» в кави?
Що таке «кислинка» в кави?

Упевнений, що багато хто з вас, задавалися питанням: «Чому кислинка саме грейпфрута?» або «Звідки тут кислинка зеленого яблука?» Мені дуже важко давалося освоєння «смакових профілів» і «смакових коліс». Як на мене, все це на смак було звичайною кавою. Звичайно, якісь зразки були більш кислими, якісь..

Показано від 1 до 12 з 18 (всього сторінок: 2)