Notice: Undefined index: en-gb in /home/xuhdltro/domains/rv-coffee.com/rv_storage/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 110 Про нас, інтернет-магазин зернової кави rv-coffee.com
+38 050 045 6845

Про нас

Все почалося з простої ідеї: зроби відмінну каву!

Українська кавова компанія RV-COFFEE, з початку 2020 року ми не просто слідуємо за натовпом. Втомившись від недосмаженої кави з поганих джерел, ми вирішили змінити правила гри.

Уся наш кава обсмажується на сучасному Giesen W15. При максимальній місткості всього 15 кг, кожна партія вимагає особливого підходу і майстерності.

Ми фокусуємося на обсмаженні і постачанні тільки кращої і самої свіжої кави, закуповуючи невеликі партії зеленої кави у перевірених постачальників, оскільки якість сировини має першочергове значення для смачної чашки кави.

Поєднуючи найпередовіші методи обсмаження з традиціями і ритуалами, які вперше з'явилися в кав'ярнях Італії, наша кава відрізняється особливим і чудовим смаком.

Ми обсмажуємо в full city, яка надає каві солодкість і карамельні аромати, показуючи величезну різницю смаків у світі кави.

Ми впевнені, що кращі методи обсмаження дозволяють зберегти унікальний смак, аромат і текстуру кави.

Ми хочемо, щоб ви скуштували каву і могли відчути смак і унікальність кожного сорту.