+38 050 045 6845

Кава та наймодніші добавки

У холодну зимову пору затишні кав'ярні користуються величезною популярністю, пропонуючи найрізноманітніші кавові альтернативи. З корицею, імбиром, сиропами і навіть зі смаком солоної карамелі - кава дружить з багатьма топінгами. Щорічно кав'ярні зі світовим ім'ям додають в своє меню все нові і нові кавові напої, змінюючи лише смак наповнювача.

Бурхливий сплеск популярності набирає смак «солона карамель». Спочатку її додали в плитки шоколаду, тепер - в каву. Особливої рецептури для приготування напою з цим смаком не потрібно, тому що «Солона карамель» представлена у вигляді звичайної посипки для будь-якого виду вже готової кави. Смак приємно здивує тих, хто любить мейнстрім і не боїться експериментувати.

Для більш сміливих - «кава по-східному». Іншими словами, кава з перцем або іншими гострими спеціями: гвоздикою, імбиром, кардамоном та інше. У «каві по-східному» також додається вершкове масло і сіль, що робить напій важким, але дуже насиченим. Гострі спеції - справа смаку, а ось кориця - визнана супутниця самих різних кавових напоїв, приготованих не тільки по-східному.

На противагу гострої та солоної кави виступають напої з кисло-солодким смаком. Так, поєднання кави і цитрусових вважається найбільш вдалим з точки зору корисності, тому що вітамін «С» нейтралізує кофеїн, про користь і шкоду якого йдуть нерозв'язні суперечки. До того ж, додавши в каву лимон, ви забезпечите напою подвійний тонізуючий ефект.

Поряд з лимоном з кавою відмінно гармонує і апельсин. У поєднанні з цим фруктом кави насичується більш тонким ароматом і набуває ненав'язливий, приємний смак. Цукор є невід'ємною частиною приготування кави з цитрусовими і дозволяє відрегулювати рівень кислинки вашого напою.

Та все це, не кажучи про молоко, збити вершки і сиропи, перетворює каву в десерт. Добре це чи погано? Це іноді смачно, але це вже не кава. Якісна, натуральна кава самодостатня і не потребує добавок. Якщо навіть пластиковий стакан «з'їдає» смак, то що говорити про перці, шоколаді або ванілі, які здатні заглушити смак будь-якої кави - хорошого і не дуже. Гідні сорти, особливо мікро лоти, таять в собі секрет, який ви ніколи не відкриєте, додавши в свою каву чужорідне тіло.


312 07.11.2020